header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

۵ رنگ جدید مو در زمستان امسال ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در این مطلب ۵ رنگ مو جدیدی که در زمستان امسال رایج بود را برای شما قرار دادیم .

نظر شما چیه میتونید در کامنت ها مارو همراهی کنید .

یک خانم بلوند شگفت آور زمستان، راه جدید برای جذابیت و آخرین رنگ مو کایلی جنر 

۵ رنگ مو در زمستان امسال ۲۰۱۷

 

گل رز طلایی

رنگ مو زمستان

با درد شدید و ناگهانی از پلاتین، این رنگ یک گام بالا صورتی انیمه که غالب خوراک اینستاگرم خود را است. اخیرا در هیلاری داف، ال فانینگ، و یک آفتاب پرست مو جدی، کایلی جنر دیده می شد.

 
قرمز کمرنگ

رنگ مو زمستان

از رنگ قرمز فصل است به دور از معمولی VA-VA زنجبیل VOOM خود را. در عوض، آن دختران مانند آماندلا استنبرگ و سارا اسنایدر برای امید بستن به ترا-COTTA با مایهی آبی رنگ است. اگر رنگ برای پرنیان را بیش از حد پر جنب و جوش است، سعی کنید نسخه های قابل دسترس بیشتر کیت مارا در آبرن سرد.

 

 

امبر شکلات

رنگ مو زمستان

امبر یک کار رنگ به طور معمول با راهنمایی بلوند انجام است، اما آخرین ستاره در حال بدست گرفتن به سختی وجود دارد مسیر. پریانکا چوپرا، ساشا لین و ساشا لین محو ریشه به طور طبیعی تاریک خود را به یک گرم، سبزه شکلات که غنی در تضاد فصل خنک تر است.

مدل مو زنانه    مدل آرایش     مدل لاک ناخن

پیمایشگر رگه

رنگ مو زمستان

آخرین مجموعه باند الکساندر وانگ توسط ساحل ونیز الهام گرفته شده بود و مملو از مو خورشید خاکستری شده. این ممکن است ضد شهودی به بلوند برای زمستان، اما چرا صبر کنید تا تابستان سعی کنید یک روشن، رنگ گرم؟ من ممکن است مغرضانه، اما به من اعتماد، نگاه با این نسخهها کار در طول سال. مطلع سبک چند بعدی دیده می شود در Ciara به، امیلیا کلارک، و مرد ویترووین از یک خانم بلوند ساحل، بلیک سرزنده.

 

 

سیاه طبیعی

رنگ مو زمستان

بیشتر و بیشتر افراد مشهور در حال آزمایش چیزی است که ما به ندرت مشاهده-خود رنگ طبیعی، به ویژه کسانی که با موهای سیاه و سفید نرم مانند شای میچل، ریحانا و دایان گوئررو. این رنگ کمتر خشن از میل شدید سال گذشته برای جت سیاه و سفید است، و آن را با هر رنگ پوست کار می کند.

ارسال نظر


a b