header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

عکس های نگار عابدی و همسرش + بیوگرافی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

fun1054

نگار عابدی بیوگرافی 

نگار عابدی در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ التحصیل شده است. او در فیلم های کوتاهی چون هدیه و خط مستقیم یک دایره حضور چشم گیری داشته است. فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش هایی چون باز گشت به خان نخست به کارگردانی محمد رضایی راد و آندرانیک به کارگردانی حمید پورآذری ایفای نقش نموده است.

 او همسر سابق هدایت هاشمی بازیگر میباشد و یک دختر به نام اِما دارند.هدایت هاشمی همسر سابق نگار عابدی متولد ۱۳۵۳ در سبزوار است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی می باشد . او با بازی در فیلم چک برگشتی طرفداران زیادی پیدا کرد.

نگار عابدی بازی در سریال دودکش در سال ۱۳۹۲ و به کارگردان محمدحسین لطیفی در بین مردم شناخته شد. ین سریال در ماه رمضان سال ۹۲۲ به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و با استقبال خوبی هم روبرو شد.سریال دودکش درباره دو خانواده است که زندگی ساده ای دارند و یک قالیشویی را اداره می کنند، اما هر بار ماجراها و مسایلی برای آنها اتفاق می افتد؛ مثلاً کارگاهشان پلمپ می شود و یا ماشینشان توسط پلیس توقیف می شودو از جهت دیگر داماد ان ها نصرت مسائل مالی اش به دیوار خرده است و…نگار عابدی این شبها در سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت به ایفای نقش پرداخته است. داستان دو خانواده، مشکلات اجتماعی  و ناهنجاری های اجتماعی بویژه مشکلات شهری و شهروندی را به زبان طنز مورد انتقاد قرار می دهد.

نگار عابدی در فیلم سینمایی خانه ای کنار ابرها در کنار همسر سابقش هدایت هاشمی به ایفای نقش پرداخت.فیلم خانه ای در کنار ابرها در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره فیلم فجر، نامزد دو سیمرغ بود که در بخش فیلم نامه موفق به دریافت دیپلم افتخار شد. این فیلم همچنین در پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، موفق به کسب فانوس بخش داستانی بلند شد.

ماجرای نگار عابدی و هدایت هاشمی 

هدایت هاشمی همسر سابق نگار عابدی متولد ۱۷ اسفند ماه سال ۱۳۵۳ در شهر سبزوار است ولی تا زمان سربازی در شهر مشهد زندگی کرده است و در آنجا به ورزش فوتبال نیز می پرداخته است. این بازیگر دارای مدرک تحصیلی «کارشناسی ارشد کارگردانی» است و از سال ۱۳۷۷ به طور حرفه‌ای بازی در تئاتر را آغاز کرده است. نخستین فیلم سینمایی با بازی وی یک بوس کوچولو به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا است. و همسرش نگار عابدی یک بازیگر زن ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ‌التحصیل شده‌است. وی در فیلم‌های کوتاهی چون «هدیه» و «خط مستقیم یک دایره» حضور چشم‌گیری داشته‌است. فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش‌هایی چون «باز گشت به خان نخست» به کارگردانی محمد رضایی راد و «آندرانیک» به کارگردانی حمید پورآذری ایفای نقش نموده‌است.

negare-abedi
نگار عابدی دورهمی

نگار عابدی ابتدا درباره علت بازی در سریال های تلویزیونی پس از سالها حضور در صحنه تئاتر گفت: حضور و بازی در تلویزیون و سینما وسوسه انگیز است چرا که باعث شهرت شما می شود. بازیگران تئاتر فقط در محدوده تئاتر شهر و چهارراه ولیعصر شناخته می شوند. همچنین مسائل مالی باعث شده است که چنین تصمیمی بگیرم.

نگار عابدی همچنین گفت بخاطر بازی در تئاتر حضور در بسیاری از فیلم های سینمایی را از دست داده است که باعث حسرت خوردن او می شود. فیلم ”خیلی دور خیلی نزدیک” و همچین سریال ”پس از باران” جزء  فیلم هایی بود که نگار عابدی بخاطر تمرینات تئاتر و داشتن قرارداد نتوانست در آنها حاضر شود.

نگار عابدی درباره سن اش گفت: متولد ۱۳۴۹ هستم و ۴۵ سال سن دارم اما صورت جوانی دارم و این یک موضوع ژنتیکی و ارثی است و باید بخاطر این موضوع از خانواده ام تشکر کنم! این بازیگر اضافه کرد تصمیمی ندارد نقش زن های میانسال و پیر را بازی کند و ترجیح می دهد ۱۰ سال دیگر چنین تجربه ای را داشته باشد.
نگار عابدی درباره دخترش اِما صحبت کرد و اینکه داشتن دختر یک حس بسیار خوب و لذتبخش می باشد.

نگار عابدی در پاسخ به سوال اینکه آیا انسان حسودی است گفت: زن ها بسیار حسود هستند اما من سعی میکنم اینگونه نباشم و حسادت را به غبطه تبدیل کنم. لیلا حاتمی, مریلا زارعی و ترانه علیدوستی سه بازیگری هستند که جایگاه فوق العاده ای دارند و من نسبت به آنها غبطه می خورم!

این بازیگر در پایان یک دستبندی که از خیریه خریده بود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

نگار عابدی و محمد نادری

سریال شمعدونی در مدت پخش خود توانست مخاطبان زیادی را جذب خود کند. سریالی به کارگردانی «سروش صحت» که توانسته نقش های خوبی را برای بازیگران سریالش درنظر بگیرد…

نگار عابدی: من اسم سروش صحت را که شنیدم، با اشتیاق فراوان رفتم دفتر آقای محسن چگینی، تهیه کننده سریال شمعدونی و مطمئن بودم که حتما با گروه شمعدونی کار خواهم کرد. طنز سروش صحت را می شناختم. سریال های قبلی اش را دیده بودم.

مجری: نگار عابدی بسیار تئاتر هست و واژه فرد «خاک صحنه خورده» برای شما صدق می کند.

محمد نادری به شوخی گفت: برای همین که خانم عابدی زیاد خاک صحنه خوردند، اسم هم دارند!! (خنده)

نگار عابدی گفت: آقای نادری، البته از پیشکسوتان سن داری هستند!! که خوب به هر حال خیلی دیر کشف شدند!! (خنده)

557448_243

تماس ۱۲ نیمه شب

محمد نادری: من قبل از سریال شمعدونی در حوزه تصویر دو تا تله فیلم بازی کرده بودم، و قبل از آن هم تئاتر و نوشتن و یک سری از این طور کارها، تا این که در یک تماس تلفنی از سوی یک دوست در ساعت ۱۲ نیمه شب… او به من گفت که سروش صحت یکی از بازیگران اصلی اش را هنوز انتخاب نکرده، فردا صبح برو سروش صحت را ببین. من هم رفتم چون سروش صحت قبلا از من اجرا ندیده بود، قرار شد یکی از سکانس های کار را آنجایی که مربوط به قبولی دختر هوشنگ در دانشگاه هست را بازی کنم، سروش به من گفت که این سکانس را برای ما بازی کن ما از تو بازی ندیدیم.

من هم این سکانس را بازی کردم. بعد از این جریان، من رفتم سر کاری که داشتم انجام می دادم کوچه مروارید که یک مجموعه عروسکی است. بعد عصر همان روز گروه سریال شمعدونی با من تماس گرفتند و گفتند بیا برای تست گریم. بعدازظهر همان روز، رفتم برای تست گریم. گفتند آقای چگینی تهیه کننده سریال و آقایان محراب و پیمان قاسم خانی هم آمدند تا آنها هم، تست تو را ببینند. یکی بار دیگر من آن صحنه را بازی کردم و به من گفتند که عالی است، از نظر ما خوب است، ولی باید مدیران سیما هم نظر دهند.

این طور که گفتند من فکر کردم که تستم قبول نشده، چون ما هم در کار خودمان (تئاتر) تست می گرفتیم، وقتی خوشمان نمی آمد، می گفتیم بروید باهاتون تماس می گیریم. بعد من رفتم مشغول ضبط مجموعه کوچه مروارید شدم. فردای همان روز تماس گرفتند و گفتند که تست تو قابل قبول هست و خلاصه این که همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.

هر دو تئاتری هستیم

نگار عابدی: در حالی که ما هر دو تئاتری هستیم ولی خیلی جالبه که با هم، هیچ تجربه تئاتر مشترکی نداشتیم. دورادور همدیگر را می شناختیم و هیچ وقت پیش نیامد که باهاشون همکاری کنم.

محمد نادری: اما من همیشه می رفتم و اجراهای خانم عابدی را تماشا می کردم. بارها و بارها… یکی از نقش های خانم عابدی نقش خیلی خوبی بود که برای همان نقش جایزه هم گرفت.

نگار عابدی: شیرین سریال شمعدونی، خیلی ایرانی هست و فکر می کنم که ما در خانواده های ایرانی حداقل یک یا دو نفر شخصیت مثل «شیرین» سریال شمعدونی داشته باشیم.

محمد نادری در این مورد گفت: من موافق نیستم که در هر خانواده ای شخصیتی مثل شیرین وجود داشته باشد. ما، در خانواده خودمان چنین شخصیتی نداریم. (خنده)

نگار عابدی با طنز گفت: آقای نادری استثنا هستند. (خنده)

ماجراهای کل کل هوشنگ و شیرین شمعدونی!!

نگار عابدی طلاق

نباید بازیگران زن ما از تشکیل خانواده و مادر شدن به خاطر ترس از دست دادن جایگاه شغلی شان بهراسند و به آن تن ندهند چراکه هیچ چیزی به اندازه داشتن یک خانواده سالم و شیرین نیست. نگار از ماجرای جدایی از همسرش هدایت هاشمی گفت و اینکه بعد از جدایی ترجیح داد مدتی را به خاطر دخترش با خانواده اش زندگی کند. او نه از جدایی اش یک کابوس شوم ساخت نه اینکه این موضوع را پنهان کرد؛ سر بسته اما با صداقت به این نکته اشاره کرد که گاهی افراد در زندگی شان تصمیم می گیرند مسیرهای جداگانه ای را انتخاب کنند و باید به این تصمیم احترام گذاشت. باقی حرف ها را از زبان خودش بخوانید.

negar_abedi
نگار عابدی

9xql5614ddnqmoap5jdu
نگار عابدي بازيگر

1467370330-8189-bedi80-%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b0%db%b4%db%b0%db%b4-0006-1
نگار عابدی instagram

1166886324342351438_1190108064

نگار عابدی در دودکش

منبع : http://modv.ir/37242/see-negar-abedi-and-his-wife

ارسال نظر


a b