header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش ۹۵

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش ۹۵

حدیثه تهرانی و همسرش

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش 95

عکس های حدیثه تهرانی و همسرش در سومین همایش بزرگ شعر و موسیقی را با حضور شاعران و ترانه سرایان نام آشنای کشور برگزار شد.

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش 95

عکس جدید حدیثه تهرانی و همسرش

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش 95395-2

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش 95

عکس های حدیثه تهرانی و همسرش

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش 95

جدیدترین عکس حدیثه تهرانی و همسرش ۹۵

————————————————————————————-

بیوگرافی حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی hadise tehrani (متولد ۵ آذر ۱۳۶۳ در تهران و در محله تهران پارس) است ، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می باشد. بازیگر سریال آقا و خانم سنگی لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده ، به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد ، وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریالهای به کجاچنین شتابان ، خوش نشینها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

حدیثه تهرانی، بازیگر “معراجی‌ها” : من نقش روشنک را در سریال “معراجی ها” بازی می کنم. خط داستانی به این صورت است که ما چند دانشجوی هنر هستیم که با دفن شهدای گمنام در این دانشگاه مخالفت می کنیم. این مخالفت یک سری اتفاقات و حوادث را به دنبال خود دارد. تهرانی ادامه داد: در ادامه داستان دانشجوها از دانشگاه خارج می شوند و لوکیشن سریال نیز به خارج از دانشگاه منتقل می شود. تهرانی تصریح کرد: به علت اینکه ابتدای کار ما در این سریال بود و باید آن گرمای مابین ۵ دانشجوی هنر را ایجاد می کردیم مقداری برای من استرس زا بود و فکر نمی‌کردیم که می توانیم کار را در بیاوریم یا نه. وی اضافه کرد: نکته دیگر اینکه در سکانس های اول سریال، فضا در آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها بود و ممکن است فضای صمیمی اول را نتوانسته باشیم در بیاوریم اما خوشبختانه با شوخی هایی که امیر نوری با علی صادقی داشتند فضا را عوض کرد.

ارسال نظر


a b