header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

محسن یگانه خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۵ شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

محسن یگانه خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۵ شد

خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۵

خواننده تیتراژ ماه عسل 95 چه کسی است ؟

خواننده های تیتراژ برنامه ماه عسل در سال ۹۵

محسن یگانه و مهدی یراحی خواننده های تیتراژهای برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به تهیه کنندگی احسان علیخانی شدند.

بر طبق آخرین برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های انجام شده حضور محسن یگانه و مهدی یراحی به عنوان خواننده تیتراژ های ابتدایی و انتهایی برنامه ماه عسل قطعی شده است.
محسن یگانه پیش از این در سال ۸۶ نیز به عنوان خواننده تیتراژ این برنامه حضور داشت و حالا بعد از ۹ سال مجددا به عنوان خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه معرفی شده است.

این در حالی است که مهدی یراحی نیز قرار است خواننده تیتراژ انتهایی برنامه یاد شده بود. وی پیش از این نیز همکاری های متعددی با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل داشت که این قطعه ها نیز با استقبال مخاطبان روبه رو شد.

تیتراژ ماه عسل یکی از مهم ترین تیتراژهای تلویزیونی است که هر سال و در روزهای نزدیک به آغاز این برنامه گمانه زنی های مختلفی در رابطه با آن مطرح می شود.
برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان قبل از مراسم افطار از شبکه سوم سیما پخش می شود.

در سال ١٣٨٦ اجرای تیتراژ «ماه عسل» به عهده محسن یگانه بود و در سال ٨٧ مهدی یراحی تیتراژ این برنامه را خوانده است. تیتراژ سال ١٣٩٠ را مهدی یغمایی اجرا کرد كه بسیار مورد توجه قرار گرفت. تیتراژ پایانی هم توسط مهدی یراحی اجرا شد. در سال ٩١ هم مخاطبان با صدای بنیامین بهادری برنامه را آغاز می کردند و تیتراژ پایانی آن نیز توسط حامد زمانی اجرا شد، همچنین در سال ٩٢ فرزاد فرزین خواننده تیتراژ ابتدایی بود و برنامه با صدای مهدی یراحی به پایان می رسید. صدای مرتضی پاشایی در سال ۹۳ در ابتدای برنامه شنیده می شد و صدای مهدی یراحی در چهارمین همکاری با این برنامه، پایان بخش «ماه عسل» احسان علیخانی بود و در سال ٩٤ هم صدای جدید دیگری به صف خوانندگان تیتراژ «ماه عسل» اضافه شد و امیر علی بهادری آغازگر برنامه پرطرفدار پیش از افطار شد و تیتراژ پایانی نیز به احسان خواجه امیری سپرده شد.

همانطور که ذکر شد در میان این خوانندگان «مهدی یراحی» از دیگر افراد پركارتر بوده است و به زعم مخاطبان و منتقدان این عرصه تاكنون موفق‌ترین آثار موسیقایی «ماه عسل» را تولید و اجرا كرده است. البته قطعه «نگران منی» با صدای مرحوم مرتضی پاشایی هم بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت تا جایی كه كلیپی از فیلم‌های مردم و صدای پاشایی برای تیتراژ برنامه در نظر گرفته شد.

و حالا در آستانه آغاز سری جدید این برنامه خبرهایی مبنی بر حضور «محسن یگانه» برای تیتراژ آغازین و «مهدی یراحی» به عنوان خواننده تیتراژ پایانی «ماه عسل ٩٥» به گوش می رسد که گفته می‌شود به لحاظ فرم، اجرا و تنظیم با كارهایی كه از این خواننده در سالهای قبل شنیده ایم متفاوت است و نکته قابل توجه این است که هر دو خواننده در گذشته نیز تجربه همكاری با این گروه را داشته اند.

اما حال باید دید كه تیتراژهای ماه رمضان احسان علیخانی كه همیشه گمانه زنی در آن زیاد است و تا لحظات آخر مشخص نیست كه چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد، به چه شكلی به روی آنتن خواهد رفت و آیا باز هم برای سال‌های آینده این ترانه ها و صداها در حافظه تاریخی مخاطبان پر و پاقرص این برنامه ثبت و ماندگار خواهد شد یا خیر؟

خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۵ چه کسی است ؟

ارسال نظر


a b