header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

عکسی از مدل آرایش شهرزاد عبدالمجید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکسی از مدل آرایش شهرزاد عبدالمجید

آرایش شهرزاد عبدالمجید

عکسی از مدل آرایش شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید بازیگر ۴۷ ساله کشورمان عکسی جدید از مدل آرایشش در صفحه اشخصی به انتشار گذاشت .

شهرزاد عبدالمجید عکس زیر را منتشر کرد و نوشت :

با تشكر و سپاس فراوان از شيرين مقدم

سالن افسون و عسل عابدينى مهربان و عزيزم

عکسی از مدل آرایش شهرزاد عبدالمجید

عکسی از مدل آرایش شهرزاد عبدالمجید

———————————————————————————————-

بیوگرافی شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی است. وی در تهران به دنیا آمد و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز نمود. وی دارای یک برادر و یک خواهر می‌باشد.

شما تاکنون برنامه هایی با موضوع کودکان و محتوای تقریبا آموزشی داشتید ویژگی چنین برنامه هایی را در چه می دانید؛
به نظر من کار اولم (میگی نه نگاه کن) ویژگی منحصر به فردی نداشت . یعنی به عنوان برنامه ای برای کودکان دارای آنچنان ویژگی نبود؛ اما کار دوم ، یعنی «تقی جان» مهمترین ویژگی که داشت توانست با بچه ها و همچنین بزرگترها خیلی خوب ارتباط برقرار کند و شخصیت های خاله رویا و عروسک تقی جان به گونه ای واقعی برای بچه ها جا افتاد. چون به سهم خودش تاثیر گذار بوده و در قالب یک برنامه عروسکی – نمایشی خیلی از رفتارهای خوب را به بچه ها یاد می داد و با روحیه لطیف و پاک بچه ها ارتباط برقرار می کرد. چون مخاطبان این برنامه بیشتر بچه ها بودند ، باید تلاش می شد که کار در این قالب ارائه شود و در آن مواردی متناسب با گیرایی ذهن بچه ها گنجانده شود. تقی جان در عین حال که شیطنت دارد، اما در عوض راهنمایی های خاله رویا به او، برای بچه ها خیلی جالب و آموزنده بود. حتی الان هم بعضی بچه ها که مرا می بینند، خاله رویا صدایم می کنند.
اگر از شخصیت تلویزیونی تقی جان در فرمت سینمایی استفاده شود ، آیا همان گیرایی را خواهد داشت و با استقبال روبه رو خواهد شد؛
تقی جان هم به دلیل محبوبیتی که در بین بچه ها پیدا کرده اگر فیلم سینمایی آن را بسازند، بچه ها با ذهنیت نمایش تلویزیونی که دارند از آن فیلم استقبال خواهند کرد. همان طور که موفقیت فیلم سینمایی «کلاه قرمزی» به دلیل کار موفق تلویزیونی اش است . خصوصا این که کلاه قرمزی و پسرخاله باز با همان تکه کلام ها و همان حالتها در این فیلم ظاهر شدند.

ارسال نظر


a b