header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

واکنش شهاب حسینی به توهین های ضد انقلاب

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

شهاب حسینی سوپر استار سینمای کشورمان در حواشی که بعد از اهدای جایزه اش به جمکران توسط افراد ضد انقلاب پیش آمد واکنش نشان داد و گفت من کوچکترین اهمیتی به توهین‌ها نمی‌ دهم
شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگوی کوتاه در خصوص جنگ روانی که علیه تقدیم جایزه‌اش به ساحت مقدس امام زمان(عج) به راه افتاده است، گفت: کوچکترین اهمیتی به این موضوعات نمی‌دهم؛ اگر خداوند بخواهد آتش خشم و غضب و حسد تبدیل به گلستان می‌شود، همانگونه که برای ابراهیم شد.
وی در ادامه بیان کرد: نه تایید این افراد من را خوشحال و نه تکذیبشان من را ناراحت میکند.
پس از دریافت نخل طلای کن توسط شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، این هنرمند متعهد در نشست خبری فیلم فروشنده این جایزه را به ساحت مقدس امام زمان(عج) تقدیم کرد.
حسینی در این نشست گفت: به خاطر همزمان دریافت شدن جایزه کن با شب میلاد امام زمان (عج)، این جایزه را با کمال احترام و افتخار به آستان مقدس حضرت صاحب الزمان در جمکران تقدیم می‌کنم .

این سخن شهاب حسینی در رسانه ها بازتاب های مختلفی داشت. اکثر مردم دین دار ایران اسلامی از این اقدام تمجید کرده و این کار را برازنده هنرمندی متعهد دانستند.

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

اما جریان ضد انقلاب مانند همیشه که از هر فرصتی در جهت تخریب انقلاب اسلامی و هنرمندان متعهد به اسلام ناب محمدی استفاده می کند؛ ایجاد جنگ روانی بر علیه این اقدام شهاب حسینی را آغاز کرده است.
البته درست ۶ سال قبل کمپین های با نام “من از شهاب حسینی متنفرم”، در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک به راه افتاده بود، آن هم به جرم حضور در جلسه ای برای بیان دغدغه های اهالی هنر. حامیان جنبش به اصطلاح سبز، عمل او را خیانت به آرمان هایشان توصیف کردند و شهاب حسینی و هر آنچه به وی ارتباط داشت مورد تنفر این دسته از افراد قرار گرفت. او را مزدور نظام نامیدند و به او بدو بیرا گفتند.

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

شهاب حسینی در سال ۸۹ پس از فتنه ۸۸ در دیداری حضور یافته بود که دیدار با رهبر معظم انقلاب هزینه داشت و بسیاری از آن سر باز زدند.  توهم و نفرت شبه روشنفکری بار دیگر دست در دست هم، سعی داشتند هنرمندی را به خاطر بیان دیدگاه اش تحریم و بایکوت کنند.

واکنش شهاب حسینی به توهین و فحش ها + عکس

———————————————————————————————-

شهاب حسینی گفت: به خاطر همزمان دریافت شدن جایزه کن با شب میلاد امام زمان (عج)، این جایزه را با کمال احترام و افتخار به آستان مقدس حضرت صاحب الزمان در جمکران تقدیم می‌کنم.

عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» به‌همراه کارگردان این اثر اصغر فرهادی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر شدند و به سؤالات آنها پاسخ دادند.

حسینی درباره ادامه همکاری‌اش با فرهادی گفت: من همیشه دوست دارم در کارهای تأثیرگذار حضور پیدا کنم. در زندگی‌ام همیشه این رسالت را برای خود قائل بودم که بیاموزم. از سینمای ایران و جهان هم درس زندگی گرفتم.

وی ادامه داد: در فیلم «درباره الی» من بیشتر ناظر بودم. در «جدایی نادر از سیمین» نقش تأثیرگذار داشتم و در «فروشنده» به نقش اصلی رسیدم و حال نمی‌توانم درباره آینده این همکاری نظر بدهم، ولی آنچه مسلم است اینکه همواره سعی می‌کنم در صحنه‌های زندگی بازیگر موفقی باشم.

شهاب حسینی در پاسخ به پرسش دیگری که درباره تیتر روزنامه عربستانی بود با این مضمون که حضور شهاب حسینی از یک سردار خطرناک‌تر است، گفت: از این بابت خوشحالم که کاربرد فرهنگ و هنر در دنیا از مقوله‌های نظامی بیشتر است. عربستان طبیعتاً دارای پیشرفته‌ترین تسلیحات است و شاید به‌خاطر همین بی‌توجهی به مقوله فرهنگ یا به‌دلیل برخوردهایی که با زائران خانه خدا هم داشت، نتوانسته جایگاهی داشته باشد. من درباره خودم نمی‌دانم اما آنها دیر فهمیدند که با سرزمینی روبه‌رو هستند که فرهنگی چندهزار ساله دارد و قدرت فرهنگ و هنر از کار سیاسی بیشتر است.

وی همچنین در ادامه جایزه بهترین بازیگر مرد را به ساحت مقدس امام زمان(عج) تقدیم کرده و گفت: بسیار خوشحالم و به فال نیک می‌گیرم که ‏شب نیمه شعبان این جایزه را در کن گرفتم و این هدیه ناقابل را به آستان مبارک ایشان تقدیم می‌کنم.‏

ارسال نظر


a b