header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دفاع جدید بهزاد فراهانی از دخترش گلشیفته فراهانی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دفاع جدید بهزاد فراهانی از دخترش گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

دفاع جدید بهزاد فراهانی از دخترش گلشیفته فراهانی

بعد از رسوایی‌ هایی گلشیفته فراهانی، حالا نوبت به پدر رسیده تا در مقام دفاع از دخترش برآید و او را افتخار هنر ایران بخواند!

بهزاد فراهانی در فایل صوتی که اخیرا از وی منتشر شده است با حمایت از آنچه که کارهای هنری (شما بخوانید ضدفرهنگی) دخترش خوانده، گلشیفته را یکی از مفاخر سینمای ایران معرفی می‌كند.

دفاع جدید بهزاد فراهانی از دخترش گلشیفته فراهانی

متن فایل صوتی :

همین که اصن یه آرتیست زن در کنار جیم جارموش بیسته این بزرگترین افتخاره منتها به شرط اینکه درج بشه و فهمیده بشه اگه بعضی ها نخوان اینو رو  بفهمن  هوششون رو به روی در واقع ارزش های والا هنرمندان میهن ما باز نکنن اون دیگه به خودشون مربوطه و به ما مربوط نیست  من احساس میکنم که افتخاره والایی است بازی نقش اول فیلم آقای جیم جار موش و درود میفرستم به گلشیفته فراهانی  که برای جامعه هنری ما یه ارزش بسیار بسیار والا رو به دست اورده.

دفاع جدید بهزاد فراهانی از دخترش گلشیفته فراهانی

—————————————————————————————————————-

نظرات کاربران راجب این حمایت پدر گلشیفته

فقط سكوت

من دیگه حرفی ندارم!!!!

پدر کو ندارد نشان از دختر

سنگ پا قزوین

 دوره ی آخر الزمان که میگن الانه

هه افتخار سینمای ایران….
عججججججججججججججب نمردیمو معنی افتخار و ارزش و فهمیدیم

افتخار؟؟؟؟ از كي تا حالا برهنگي افتخار محسوب ميشه براي دنياي هنر؟؟؟ خوش به حال شما كه ارزش والاي هنرمند زن را در برهنگي و عرياني ميدانيد؟؟؟
امسال شما به ارزشها توهين ميكنند، واقعا متاسفم براتون آقاي فراهاني

خدای من!!! تا حالا فکر میکردم بهزاد فراهانی از شرم داشتن گلشیفته نمیتونه سر بلند کنه دلم براش میسوخت ولی هیهات از این افتخار به بی عفتی و رسوایی دخترش

حالا خیالم اسوده شد چرا که فکر میکردم که پدرش چه زجری میکشد ، حالا به ضرب المثل گاو ده من شیرده پی میبرم اقای فراهانی بله پدر باید همیشه از فرزندش حمایت کند ولی نه در چنین اشتباهی ، من شما را از ته دل دوست داشتم ولی الان ، چی بگم ؟ فقط میگم متاسفم

من مخالف هیچ کسی نیستم فقط همین بس که انسان عقل داره و تفکر میکنه
یا علی

واقعا متأسفم برای ایشون . دخترش روش تأثیر گذاشته بجای اینکه اون خودش تأثیر بگذاره

زود قضاوت نکنیم و پشت سرمردم حرف نزنیم هرکس زندگی خودش رادارد و ما باید مراقب افکار و‌رفتار خود باشیم خود وخود چون هم توداون دنیا وهم این دنیا. باید پاسخ گو‌باشیم

آقای فراهانی این کاری که دختر شما انجام میده اسمش هنر نیست کار دیگه ای است که آدم خجالت میکشه اسمش ببره

به نظر من اعمال و رفتار بهزاد فراهانی هم دهن کجی به ملت ایران و اعتقادات ایرانی و اسلامی هست و او هم باید ممنوع البازی بشه

آقای فرهانی من در این لحظه کاری به اسلام ندارم. شما که اهل فرهنگی!!! مگه نمیدونی پله های تخت جمشیدو اونقد کوتاه کار کرده بودن تا خانوم هایی که از پله ها استفاده می کنن حتی پاهاشون مشخص نشه. حالا دخترتون خودشو برهنه تو بغل هر کی میندازه و اون میشه مفاخر سینمای ما؟؟؟شما که اهل فرهنگی مثلا چرا این حرفارو می زنی.واقعا که شورشو درآوردید.

———————————————————————————————–

گلشیفته فراهانی این بار طعمه جیم جارموش شد

گلشیفته فراهانی پس از اینکه برای به دست آوردن شهرت و خانه ای رویایی در هالیوود کشور را ترک کرد، مدت ها در حسرت ستاره شدن در سرزمین کابوی ها بود، اما پس از رنگ باختن آنچه که در ذهنش داشت حاضر شد جامه ی پاره عیاشی را بر تن کند، بازی در نقش های دست چندم کارگردان های نه چندان مطرح و حاضر شدن در صحنه هایی خارج از عرف و فرهنگ ایرانی، گم شدن هنر در ابتذال فرجام آرزوهای گلشیفته بود.

حالا که پرده از آنچه در پشت صحنه سینمای هالیوود می گذرد افتاده و بسیاری از هنرپیشگان از دخالت سیاست در آنچه که هنر نامیده می شود می گویند، این موضوع هم مشخص شده که چرا گلشیفته ها دست مایه این صنعت قرار می گیرند، گلشیفته فراهانی را فراخواندن و گفتند بازی کن، در نقش هایی که خط قرمزی است برای آنچه که عرف و فرهنگ می خوانیم، تا به خیال واهی خود فکر مبتذل خود را در فرهنگ غنی این سرزمین تزریق کنند.

این بار جشنواره کن، گلشیفته فراهانی همگام با جیم جارموش برای رسوایی تازه، ایفای نقش در طعمه ای جدید از صنعت هالیوود، که برای القای افکار هرز از هیچ ابزاری نمی گذرد.

ارسال نظر


a b