header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

ماجرای خودکشی هادی پاکزاد + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ماجرای خودکشی هادی پاکزاد + عکس

ماجرای خودکشی هادی پاکزاد

ماجرای خودکشی هادی پاکزاد + عکس

عصر روز جمعه گذشته بود که ماموران یکی از کلانتری های مشهد در تماس با بازپرس جنایی این شهر از خودکشی مرد جوانی  در آپارتمانش در محله هاشمیه مشهد خبر دادند. با حضور تیم جنایی در محل مشخص شد مرد ۳۴ ساله به نام “هادی. پ” اقدام به بریدن رگ دستانش کرده است. همچنین در بررسی خانه او در کنار جسد تعدادی قرص اعصاب و روان کشف شد.
در ادامه یکی از بستگان هادی در مورد نحوه اطلاعش از مرگ او گفت: هادی از خوانندگان راک مشهد است که به علت اختلاف با خانواده اش به تنهایی زندگی می کرد. همین اختلافات باعث شد او دچار افسردگی شده و قرص اعصاب و روان مصرف کند. او از خوانندگان معروف مشهد است که چند آلبوم نیز منتشر کرده است.

ماجرای خودکشی هادی پاکزاد + عکس

در ادامه مشخص شد خواننده پاپ  با نوشتن متنی روی دیوار ادعا کرده به علت مشکلاتی که با مادرم داشتم دست به خودکشی زده ام. از صحنه خودکشی ام فیلم گرفته ام که در گوشی تلفن همراهم است.
با به دست آمدن این نوشته بازپرس ویژه قتل مشهد دستور بررسی تلفن همراه را صادر کرد. همچنین در تحقیقات تخصصی مشخص شد خواننده ۳۴ ساله آهنگ‌های ویژه‌ای را برای افرادی که قرص اکس مصرف می کردند، خوانده است.
این خواننده زیرزمینی در مشهد چندی پیش در مصاحبه ای قابل تامل گفته بود دوست دارم مخاطبم با‌‌ همان تستسترون۱ و آدرنالین۲ آثارم را تجربه کند! :
وقتی در دوران نوجوانی کارهای پینک فلوید و راجر واترز را می‌شنیدم، پیش و بیش از هر جاذبه‌ای دلم می‌خواست متن‌های آن‌ها را استخراج کنم و آن‌ها را می‌نوشتم و گاهی بدون موزیک برای خودم می‌خواندم. یا فیلم‌هایی را می‌دیدم که کتابشان را قبلا خوانده بودم؛ تجربه من این بود که هر نوشته در دنیا شرح و حالی دارد که به شما جزئیات و اطلاعاتی می‌دهد که تازه اگر اثر موفقی باشد ماکزیمم خروجی‌اش، احساساتی از دسته بندی‌های کلی مثل شادی، غم، عصبانیت و غیره است و نهایتا شدت و ضعف آن‌ها. اما وقتی شما به آن موزیک اضافه می‌کنید یا تصویر فیزیکی آنرا در قالب فیلم می‌سازید شما به چگونگی آن احساسات کلی از طریق شیمی مغز و بدن دست پیدا می‌کنید چون تصویر و موسیقی در شیمی مغز ما در لحظه تاثیر می‌گذارد و ممکن است شما کیفیتی از احساسات را تجربه کنید که هرگز در برجسته‌ترین متون گنجانیده نخواهد شد. اما شما در دنیای واقعی هرگز احساسات را به خامی آنچه در متن‌ها می‌یابید زندگی نمی‌کنید و دست کم من چیزهایی می‌نویسم که آن‌ها را واقعا زندگی کرده‌ام و دوست دارم مخاطبم با‌‌ همان تستسترون و آدرنالین آن‌ها را تجربه کند.
قابل ذکر است گفته می شود وی، مرحوم هادی پاکزاد متولد ۱۳۶۱ در مشهد می باشد که خوانندگی خود را از سال ۸۱ شروع کرد و در بین کارهای او یک کار مجوز گرفته در دی۹۴ به نام آلبوم “تاریکی” وجود دارد.

ماجرای خودکشی هادی پاکزاد + عکس

ارسال نظر






a b