header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

عکس برهنه رییس جمهور کرواسی

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

عکس زن برهنه ای کنار دریا که این روزا در تلگرام و اینستا غوغا به پا کرده و آن را به رئیس جمهور کرواسی نسبت داده اند … ماجرای اصلی این عکس را در پایین مشاهده کنید.

کالیندا کیتاروویچ رئیس‌جمهور ۴۷ ساله کرواسی قرار است با هئیت بلند پایه ای به ایران سفر کند همین خبر کافی بود تا سوژه دست برخی کاربران بیفتد و با انتشار عکس های یک زن برهنه در کنار ساحل آن فرد رو به رئیس جمهور کرواسی نسبت بدهند . که البته ین امر تنها در ایران نیست و انتشار این عکس در تمام دنیا رواج داشته است

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

عکس برهنه مربوط به یک مدل مشهور آمریکایی است

عکس های منتشر شده از فرد برهنه با عنوان رئیس جمهور زن کرواسی صحت ندارد و آنها مربوط به یک مدل آمریکایی است که باعث شهرت نامتعارف برای این خانوم صاحب منسب شده است بسیاری از کاربران فضای مجازی هنوز هم او را با یک مدل آمریکایی اشتباه می‌ گیرند

عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب دریا در تلگرام

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

قضیه عکس برهنه رییس جمهور کرواسی کنار دریا چیست ؟

عکس لختی رییس جمهور کرواسی کنار دریا

عکس لختی رییس جمهور کرواسی کنار دریا

بیوگرافی رییس جمهور کرواسی

عکس لختی رییس جمهور کرواسی کنار دریا

بیوگرافی کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی

کولیندا گرابار-کیتاروویچ (به کرواتی: Kolinda Grabar-Kitarović) (زادهٔ ۲۹ آوریل ۱۹۶۸) سیاست‌مدار اهل کرواسی است. گرابار-کیتاروویچ از فوریه سال ۲۰۱۵ رئیس جمهور کشور جمهوری کرواسی می‌باشد. او اولین زن و جوانترین کسی است که به این مقام در کراوسی دست می‌یابد.گرابار کیتاروویچ، وزیر امور خارجه پیشین و معاون دبیر کل ناتو است.

کیتاروویچ که از فوریه سال ۲۰۱۵ به کرسی ریاست جمهوری این کشور تکیه زده، اولین و جوانترین زنی است که به این مقام در کراوسی دست یافته است وی فارغ التحصیل زبان انگلیسی و اسپانیایی است که در سال ۲۰۰۰ میلادی کارشناسی ارشد و دکترای خود را در “تز روابط بین‌الملل روابط آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی در زمان خاتمه جنگ سرد” به اتمام رسانده است کیتاروویچ در فوریه ۲۰۰۵ از طرف حزب حاکم مسئولیت وزارت امور خارجه و امور پیوستن به اتحادیه اروپا را تا ژانویه ۲۰۰۸ برعهده داشت و سپس به عنوان سفیر کرواسی در آمریکا منصوب و یکسال بعد به عنوان دستیار راسموسن دبیرکل ناتو انتخاب شد. کیتاروویچ نامزد محافظه‌کار حزب مخالف اتحادیه دمکراتیک کرواسی بود که در انتخابات بسیار فشرده و نزدیک که در آن ۵۸/۹ درصد واجدین شرایط در آن شرکت داشتند به ریاست جمهوری این کشور انتخاب شد.

عکس لختی رییس جمهور کرواسی کنار دریا

عکس های جدید رییس جمهور کرواسی ، عکس رییس جمهور کرواسی

عکس لختی رییس جمهور کرواسی کنار دریا

کولیندا گرابار در تاریخ ۲۹ آوریل ۱۹۶۸ در Rijeka تا دوبراوکا و برانکو گرابار متولد شد.  او به طور عمده در روستای پدر و مادرش از Lopača، درست در شمال ریجکا، که در آن خانواده صاحب یک مغازه قصاب و یک مزرعه بزرگ شد.

به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی، او وارد یک برنامه تبادل دانشجو و در ۱۷ به لوس آلاموس، نیومکزیکو نقل مکان کرد، پس از آن از فارغ التحصیلی از لوس آلاموس دبیرستان در سال ۱۹۸۶٫

پس از بازگشت او به یوگسلاوی، او در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، دانشگاه زاگرب ثبت نام، فارغ التحصیل در سال ۱۹۹۲ با مدرک لیسانس هنر در زبان انگلیسی و اسپانیایی و ادبیات.  از سال ۱۹۹۵ تا سال ۱۹۹۶، او دوره دیپلم حضور در آکادمی دیپلماتیک وین.  او در سال ۲۰۰۰ مدرک کارشناسی ارشد در روابط بین المللی از دانشکده علوم سیاسی در دانشگاه زاگرب دست آمده است.

در ۲۰۰۲-۰۳ او دانشگاه جورج واشنگتن به عنوان محقق فولبرایت حضور داشتند.  او همچنین یک لوکسیک یاران برای مدرسه کندی دولت در دانشگاه هاروارد دریافت کرد و به عنوان استاد میهمان در دانشکده مطالعات پیشرفته بین المللی در دانشگاه جانز هاپکینز بود دانشگاه.

در سال ۱۹۹۲، گرابار کیتاروویچ یک مشاور به بخش همکاری های بین المللی از وزارت علوم و فناوری شد.  در سال ۱۹۹۳ او اتحاد دموکرات کرواتی (HDZ) پیوست. در همان سال او به وزارت خارجه منتقل ، تبدیل شدن به یک مشاور.  او رئیس بخش آمریکای شمالی وزارت امور خارجه در سال ۱۹۹۵ تبدیل شد و که پست را تا سال ۱۹۹۷٫ برگزار در آن سال او شروع به کار در سفارت کرواتی در کانادا به عنوان یک عضو شورا دیپلماتیک تا اکتبر سال ۱۹۹۸، و پس از آن به عنوان یک وزیر، عضو شورای.

هنگامی که حزب سوسیال دموکرات کرواسی (SDP) پس از انتخابات سال ۲۰۰۰ به قدرت رسید تونینو Picula تبدیل وزیر امور خارجه. پس از تصدی مقام او بلافاصله شروع به حذف کارکنان سیاسی منصوب شده است که توسط اتحادیه دموکرات کرواتی (HDZ) به موقعیت های بالا در دیپلماسی منصوب شدند. گرابار کیتاروویچ به بازگشت به کرواسی از کانادا در شش هفته آینده، چه او در ابتدا حاضر به انجام این دلیل او باردار بود و در حال حاضر برنامه ای برای به هنگام تولد در کانادا ساخته شده بود دستور داده شد، اما او در نهایت تصمیم گرفت پس از فشار قوی از وزارت به بازگشت . طی اقامت خود در بیمارستان او را برای بورس تحصیلی فولبرایت برای مطالعه روابط بین الملل و سیاست امنیتی اعمال می شود. او در نهایت، به ایالات متحده نقل مکان کرد، و ثبت نام در دانشگاه جورج واشنگتن تبدیل شده است. پس از فارغ التحصیلی، او به کرواسی بازگشت و ادامه داد: برای در Rijeka زندگی می کنند.

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

ماجرای عکس برهنه رییس جمهور کرواسی لب ساحل

ارسال نظر


a b