header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

محمدرضا گلزار هم رستوران زد با نام انار + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

محمدرضا گلزار هم رستوران زد با نام انار + عکس

محمدرضا گلزار هم رستوران زد

محمدرضا گلزار هم رستوران زد با نام انار + عکس-27295-1

در این بخش از مد وی اخباری از افتتاحیه رستوران محمدرضا گلزار با نام انار را قرار داده ایم.

رستوران انار با مدیریت محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار نیز مانند برخی هنرمندان وارد عرصه رستوران داری شد. این بازیگر مشهور نیز مانند برخی ورزشکاران و هنرمندان و چهره های مشهور دیگر، وارد عرصه رستوران داری شده و رستورانی تحت مدیریت وی، افتتاح شد.

در روز افتتاحیه این رستوران که “انار” نام دارد بسیاری از همکاران و علاقه مندان وی با ارسال گل و حضور، این اقدام گلزار را تبریک گفتند. گویا قرار است به دلیل مشغله های فراوان محمدرضا گلزار، بردیا گلزار برادر وی مدیریت رستوران را به عهده بگیرد.

از این رستوران پیش تر در سریال فریدون جیرانی به نام «تعبیر وارونه یک رویا» رونمایی شده بود و نام این رستوران از آن زمان مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود که هم اکنون با مدیریت جدید ( محمدرضا گلزار) دوباره افتتاح شد.

محمدرضا گلزار هم رستوران زد با نام انار + عکس

محمدرضا گلزار با متن ذیل در صفحه شخصی اش طرفدارانش را به رستوران انار دعوت کرد:

” در رستوران انار با مدیریت اینجانب منتظر دیدار شما عزیزان هستم”

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار هم رستوران زد با نام انار + عکس

محمدرضا گلزار در رستوران انار

محمدرضا گلزار هم رستوران زد با نام انار + عکس


محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ بازیگر سینما ، نوازنده گیتار ، خواننده و مدل آگهی‌های تبلیغاتی می باشد .گلزار فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد. با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم‌های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه ، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان ، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ‌کدام به نتیجه نرسید. فیلمنامه شیش و بش توسط گلزار در سال ۱۳۸۶ در بانک فیلمنامه ثبت شده بود. او فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۶ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در نواختن گیتار ، ارگ و پرکاشن مهارت دارد.

ارسال نظر


a b