header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون داخلی منزل مدرن ۲۰۱۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دکوراسیون داخلی منزل مدرن ۲۰۱۶

طراحی داخلی منزل مدرن 2016

زمانی که مردم تزئین خانه های خود از آن بسیار مهم است که فضای داخلی نشان دهنده شخصیت و شیوه زندگی خود. پررنگ، رنگ های زنده ایجاد یک نوع جو و گاهی اوقات آن را فقط یک حق برای شخصیت از ساکنان است. ما به شما ۵ خانه های مدرن با طراحی داخلی معاصر در رنگ های خنثی ایجاد شده توسط استانیسلاو Borozdinskiy نشان می دهد. مواد طبیعی، سایه های نرم و بافت مشخص دکور از خانه ها و ایجاد فضای زندگی راحت است.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن 2016

دکوراسیون داخلی منزل مدرن 2016

در وهله اول یک مثال عالی برای طراحی داخلی معاصر در رنگ های خنثی است. طرح باز و تیرهای سقف را در معرض فضای یک فضای مدرن شهری است. مبل مقطعی أبهلسترد در رنگ خاکستری مرسوم، مد روز و مبلمان اتاق خواب اضافه کردن به ظاهر مدرن از خانه. دیوار لهجه خاکستری در اتاق نشیمن با رنگ مبل همسان و زمینه مناسب برای تثبیت روشنایی الکتریکی مدرن است

دکوراسیون داخلی منزل مدرن 2016 طراحی داخلی منزل مدرن 2016

خانه دوم یک شاهکار از تضاد زیبا است. طراحی داخلی معاصر در رنگ های خنثی طول می کشد استفاده از مواد و بافت و ارائه می دهد یک فضای زیبا و پیچیده است. سفید تسلط از مبل های بزرگ یک اثر بصری دیدنی و جذاب با فرش تاریک و دیوار ایجاد می کند. آجر در معرض و پانل های چوب در خانه منطقه دفتر اضافه کردن یک لمس افسون روستایی. سادگی زیبا از اتاق خواب است که در کنار تخت تاج و لوستر اصلی تکمیل شده است.

طراحی داخلی منزل مدرن 2016 طراحی داخلی منزل مدرن 2016 طراحی داخلی منزل مدرن 2016 طراحی داخلی منزل مدرن 2016 طراحی داخلی منزل مدرن 2016

خانه سوم ثابت می کند که رنگ نور مطلوب به فضاهای کوچک هستند. رنگ سفید از دیوار آجری و فرش توسط دیوار لهجه خاکستری افزایش یافته است. کابینت آشپزخانه سفید به زیبایی با رنگ تخته و مدفوع نوار لهجه. اتاق خواب است که در سبک مینیمالیستی تزئین شده، با یک تخت بزرگ و یک بالین بسیار اصلی است. چشم انداز بر روی دیوار لهجه است که مورد نیاز است پس از یک روز طولانی کار را ببینید.

دکوراسیون داخلی خانه 2016 دکوراسیون داخلی خانه 2016 دکوراسیون داخلی خانه 2016

رنگ های خنثی از محل بعدی از ویژگی های ترکیبی خاکستری و سفید مد روز با لهجه مدرن در سیاه و سفید. مبل خاکستری بزرگ در برابر یک دیوار خاکستری و یک پس زمینه از کابینت آشپزخانه سفید خالص نشسته است. روشنایی لامپ های بیش از اندازه منحصر به فرد اضافه کردن به فضای سبک شهری در اتاق نشیمن.

دکوراسیون داخلی خانه 2016 دکوراسیون داخلی خانه 2016

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۶

دکوراسیون داخلی خانه 2016

دکوراسیون منزل 2016 دکوراسیون منزل 2016

دکوراسیون اتاق خواب ۲۰۱۶

دکوراسیون منزل 2016 دکوراسیون منزل 2016

آخرین طراحی داخلی ویژگی های سایه کرم و چشم نواز وسایل روشنایی در اتاق نشیمن. طراحی اتاق خواب کاملا سخت اما ثابت نور می شکند سخت از خطوط و نرم ظاهر مردانه.

دکوراسیون منزل 2016 چیدمان دکوراسیون منزل 2016

دکوراسیون اتاق ناهار خوری ۲۰۱۶

چیدمان دکوراسیون منزل 2016 چیدمان دکوراسیون منزل 2016

دکوراسیون سرویس بهداشتی ۲۰۱۶

چیدمان دکوراسیون منزل 2016 چیدمان دکوراسیون منزل 2016

دکوراسیون داخلی منزل مدرن ۲۰۱۶

اختصاصی مد وی

ارسال نظر


a b