header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل ۲۰۱۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل ۲۰۱۶

جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل 2016

بازار بهترین شاخص برای تنظیمات از مشتریان است. به تازگی تقاضا برای کف پوش بامبو به خصوص بزرگ، که به معنی آن انتخاب محبوب ترین بسیاری از خریداران است. ویژگی های کف پوش بامبو بسیار متفاوت است، به خصوص در سال های اخیر، و این نوع از کف است که به دلیل کیفیت خوب آن ارجح است. طبقه بامبو دکور به نظر می رسد به زیبایی در هر اتاق شن و ماسه دارای مزایای بیشتری نسبت به معایب، که ما باید سعی کنید به توصیف زیر اقدام نمایید.

جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل 2016 جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل 2016

مدل کفپوش آشپزخانه

جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل 2016

در هنگام انتخاب بامبو کف دکور خانه خود را، علاوه بر زیبایی شناسی بصری از چوب، شما نیاز به دانستن جوانب مثبت و منفی از مواد. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از طبقه بامبو نصب و راه اندازی آسان است. طبقه در بازار است که موجب صرفه جویی در بسیاری از زمان و نیروی کار در هنگام نصب به عنوان چوب بامبو نظر گرفته می شود یکی از گونه های عجیب و غریب شما می توانید پیدا پیش رنگ شده. علاوه بر طبقه بامبو را می توان در یک سطح نسبتا خشن نصب حالی که انواع دیگر کفپوش چوبی نیاز به آماده سازی اولیه.

مدل کفپوش منزل 2016 مدل کفپوش منزل 2016

مدل کفپوش آشپزخانه جدید ۲۰۱۶

مدل کفپوش اتاق پذیرایی 2016 مدل کفپوش اتاق پذیرایی 2016 مدل کفپوش آشپزخانه 2016

مدل کفپوش های جدید منزل ۹۴

مدل کفپوش آشپزخانه 2016

مزیت مهم دیگر قیمت پایین است. گاهی اوقات آن را در واقع بسیار پایین تر از قیمت سایر کفپوش چوبی عجیب و غریب مانند چوب ساج، چوب رز، چوب زیتون و غیره. شایع ترین انواع کف پوش بامبو یک برچسب قیمت نزدیک به یکی از یک ورقه گران است. این یکی از دلایل مهم برای محبوبیت رو به رشد کف پوش بامبو است.

مدل کفپوش آشپزخانه 2016 مدل کفپوش آشپزخانه 94 مدل کفپوش اتاق پذیرایی 94

مدل کفپوش اتاق خواب ۲۰۱۶

مدل کفپوش آشپزخانه 94

رنگ طبیعی از طبقه بامبو زرد است، اما به خصوص وجود دارد درمان می شوند و گزینه های مانند قهوه ای، سیاه و سفید، سفید، قرمز و یا سایه های دیگر رنگی. شاید شما در حال حاضر برای فشرده و یا کربونیزه کف پوش بامبو شنیده؟ این است که بسیار ضخیم تر از حد معمول، و، بر این اساس، سختی آن بالاتر است. این طبقه یک سطح بالاتری از سختی از برخی از گونه های بلوط است.

مدل کفپوش منزل 94 مدل کفپوش آشپزخانه 94 مدل کفپوش اتاق پذیرایی 2016

مدل کفپوش اتاق پذیرایی ۲۰۱۶

مدل کفپوش اتاق پذیرایی 2016

نقطه ضعف از طبقه بامبو دکور این واقعیت است که برخی از انواع کف پوش بامبو می تواند سمباده شود که خرابه ظاهر آن با سال است. تا آنجا که به تعمیر و نگهداری مربوط می شود طبقه بامبو باید به عنوان هر کف چوب جنگلی دیگر درمان می شود. شما باید مراقب باشید برای سطوح رطوبت در اتاق، و هر گونه اشیاء کوچک مانند سنگ، باید بلافاصله حذف عنوان آنها را در سطح خراش.

مدل کفپوش منزل 2016

جدیدترین مدل کفپوش چوبی منزل ۲۰۱۶

اختصاصی مد وی

ارسال نظر


a b